Kategorie      

Naše obrazy

Úvod Naše obrazy

Výroba obrazu

Naše obrazy jsou vyráběny nejkvalitnějšími technologiemi tisku. Digitální tisk s vysokým rozlišením dodá obrazu nejen kvalitu, ale zachová si i dlouholetou věrnost motivu a barev. Motiv obrazu je kvalitně potištěn na nepropustné plátno inkoustem bez zápachu a neobsahující organická rozpouštědla, proto jsou naše obrazy absolutně zdravotně nezávadná. Plátno je nataženo a připevněno na pevný napínací rám. Potištěny jsou i boční hrany dílců, proto obraz vypadá velmi moderně a dodá kompozici 3D efekt.

Zavěšení obrazu

Veškeré námi dodávané obrazy dodáváme s háčky a šroubky. V případě zakoupení vícedílného obrazu dodáváme příslušenství pro zavěšení každého dílce. Ke správnému zavěšení obrazu na zeď doporučujeme používat hmoždinky a vruty dle typu Vaší stěny (hmoždinky do sádrokartonu, hmoždinky do klasické zdi, atd.). Hmoždinky a vruty do stěny nejsou součástí balení.

Dodání obrazů

Naše obrazy dodáváme pečlivě zabaleny v bublinkové fólii především proti oděru tištěných stran, a v kartonovém obalu proti případnému poškození ostatních vnějších vlivů. Dbáme na to, aby obrazy dorazili absolutně nepoškozené a ke spokojenosti našeho zákazníka. Termín dodání je 14 dnů, obvykle však bývá nižší. Zdá-li se Vám termín dodání 14 dnů příliš dlouhý, tak je to hlavně z důvodu, že není technicky možné skladovat každý obraz z naší nabídky, v které se nyní nachází více než 180 000 variant, a obrazy jsou vyráběny až na základě objednání koncového zákazníka.

 

Doufáme, že i Vy si z naší široké nabídky obrazů vyberete a stanete se tak našimi dalšími spokojenými zákazníky!

Copyright 2013 - 2021 © NejlepšíObrazy.cz